Karegen Bilişim Teknolojileri

Aktarhüssam Mah. A. Hamdi Tanpınar Cad. Akıncıtürk İş Mr. No: 9 Kat: 4 D: 13 / Osmangazi / Bursa Osmangazi, Bursa
Online
Gold
Mesaj Gönder
Karegen Bilişim Teknolojileri
Nesrin Erdem
Aktarhüssam Mah. A. Hamdi Tanpınar Cad. Akıncıtürk İş Mr. No: 9 Kat: 4 D: 13 / Osmangazi / Bursa
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

Hosting Domain Firmaları

Karegen.com Web Hosting, Domain Kaydı, Ücretsiz Domain Yönlendirme Ve Yönetimi, Kiralık Sunucu Ve Ssl Hizmetlerini Deneyimli Destek Ekibi İle Sizlere Sunmaktadır.

Karegen Bilişim Teknolojileri Hakkında

1998 yılında İnternet bilişim sektöründe faaliyete geçen şirketimiz, 2002 yılında “Karegen Bilişim Ltd. ” ticari ünvanını alarak internet üzerinde yeni yazılımlar üretmeye başlamıştır. Karegen Bilişim Ltd. 2003 yılından itibaren Karegen web sayfası aracılığıyla dünya çapında domain ve hosting kaydı gerçekleştirmektedir.

2008 yılında, T. C. Telekomünikasyon Kurumu tarafından da “Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesini” de alarak güvenilir hosting firması olduğunu kanıtlamıştır.

Karegen, kullanıcılarının domain, hosting, sunucu barındırma, kiralık sunucu, SSL vb. ihtiyaçlarını karşılamak için ileri teknoloji ve yetkin personeli ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarmıştır.
Karegen Dedicated ve Co - location hizmetleri de sunmaktadır. Sunucu Kiralama (Dedicated Sunucu), firmamızın sunucu yatırımı yapmak istemeyen kurumlara sunduğu bir hizmettir. Karegen’un sunduğu güvenilir ve kaliteli son teknoloji ile istedikleri hizmeti alabilmektedirler. Dedicated sunucunuzda yazılım ve donanım ile ilgili tüm kaynaklar, belirlediğiniz özelleştirmeler ile paylaşımsız olarak sadece size tahsis edilir. Sunucu size ait olduğunda daha yüksek performans alabilmektesiniz. Karegen sunucuları, %99. 5 uptime garantisi, yüksek hızlı iletişim hatları ile beslenmektedir.
Size ait sunucuların Co - location(Barındırma) hizmetinden faydalanması için Karegen’un güvenilir altyapısını tercih edebilirsiniz.
Karegen olarak, gerek mevcut müşterilerimizin talep ve görüşleri, gerekse sektörde yer alan diğer hosting firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda kurgulamaya çalışmaktayız.
Sayısı 10, 000’lere ulaşan ve her geçen gün daha da yaygınlaşan Karegen kullanıcıları sayesinde teknoloji ve hizmetlerimiz geleceğe yönelik olarak büyümekte ve gelişmektedir.
Karegen Bilişim Ltd. aynı zamanda, özellikle eğitimsel birçok kuruluşa da sponsorluk yapmaktadır.
Siz de, Karegen kullanıcılarının sahip olduğu özel hizmetleri kullanmaya başlamak için hemen kayıt olabilirsiniz. Üstelik herhangi bir ücret ödemeden!

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 13:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Tüm Hakkı Saklıdır! | 2018 Türkiye'nin Tüm Firmaları Burada! Firmamnette.Net