Osmanlı Baharat Yolu

Denizli/tavas Tavas, Denizli
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Osmanlı Baharat Yolu
Ali Şarlak
Denizli/tavas
Tavas , Denizli
İş Alanları

Organik Gida

Osmanlı Baharat Yolu Denizlide Yıllardır Hizmet Vermektedir.

Osmanlı Baharat Yolu Hakkında

yağ bitkisel ile ilgili görsel sonucu

Vizyon
 

Denizli ekonomisine ve türk ürünlerinin Denizli çapındaki kalite idraksına katkı elde eden, çevre dostu, öncü bir endüstri kuruluşu olmak. Türkiye’nin en efsunk ilk yağlar arasındaki yer almak ve bu listede kalıcı olmaktır.

Misyon

Doğaya saygılı, yeşili koruyan, karbon ayak izini mümkün olabilecek en düşük seviyede tutan bir üretim yaklaşımını benimsemek ve çevreyle dost yenilikçi ürünler geliştirmek.
Alternatif yol ve yöntemler izleyerek enerji ve hammadde maliyetlerini en aza indirgemek ve teknolojiyi bir bereketlilik kaldıracı olarak kullanmak üzere müşterilerimize kaliteden ödün vermeksizin rekabetçi fiyatlar sunmak.
Türkiye’de ancak ihtiyacın uçurumısı kadar üretilebilen ham yağ alanındaki açığı kapatacak, ülkemizi bu alanda ithalat mahkumiyetinden kurtaracak şekilde ileri hızla gelişen teknolojinin sunmuş olduğu olanaklardan ve alternatif tohum çeşitlerinden yararlanarak yüksek verimlilikle çalışmak.
Tarlada tohumun ekilmesinden başlayarak tam entegre üretim yapmak suretiyle birbirini destekleyen halkalardan oluşan bir kıymet zinciri oluşturmak.

Denizlideki müşterilerimize niteliği zenginleştirilmiş hammadde tedariği sağlamak.
Başta biyodizel olmak üzere yenilenebilir enerji yatırımlarına hizmet etmek. Teknoloji ile doğa arasındaki uyumlaşmanın artırılmasına katkıda bulunmak.
Işlerin tek seferde doğru yapılmasına ve müşterilerimiz için kıymet oluşturmayan tüm çalışmaları israf olarak kabul etmeye dayalı yalın üretim modelini benimsemek.
Açılan değere halkın da ortak bulunmasına fırsat sunmak için her zaman halka açık olarak kalmak.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Tüm Hakkı Saklıdır! | 2018 Türkiye'nin Tüm Firmaları Burada! Firmamnette.Net